Визначено ряд проектів до стратегії розвитку Закарпаття

19 січня відбулося засідання робочої групи по розробці пропозицій до Стратегії розвитку Закарпатської області до 2020 року.

До складу групи входять: в.п. голови районної ради Михайло Фірка, заступник директора Карпатського біосферного заповідника Федір Гамор, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Галина Долженко, провідний інженер відділу науково – дослідних робіт та сталого розвитку Карпатського біосферного заповідника Генадій Бочкор, заступник Рахівського міського голови Петро Бочкор, директор ТДВ ,,Катод” Остап Легкий, директор ТДВ ,,Великобичківський консервний завод” Юрій Ткач.

IMG_4741- Наразі, постановою Кабінету Міністрів України затвердженою від 6 серпня 2014 р. № 385 ,,Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”, передбачено забезпечити у шестимісячний строк приведення регіональних стратегій розвитку у відповідність із Державною стратегією. Тому райдержадміністрації повинні надати свої пропозиції, - зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок.

За результатами засідання робочою групою визначено ряд проектів, які необхідно включити до стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року, а саме:

1. Реконструкція ділянки залізничної колії на дистанції Рахів – державний Україно-Румунський кордон та відновлення історичного руху потягів до Румунії, Чехії та Угорщини;
  2. Відновлення зруйнованого автомобільного переходу через річку Тиса та створення необхідної прикордонної інфраструктури на українсько-румунському державному кордоні у селі Ділове;
  3. IMG_4745Залучення інвестицій для створення у Рахівському районі на базі господарських товариств ,,Катод”, ,,Комет–А.В.” та ,,Великобичківського консервного заводу” підприємств із глибокої переробки деревини, дикорослих плодів, ягід та грибів;
  4. Будівництво міжнародного навчально-дослідного центру з вивчення букових пралісів та сталого розвитку Карпат на базі Карпатського біосферного заповідника;
  5. Розвиток туристичної інфраструктури в гірських населених пунктах розташованих в зоні діяльності Карпатського біосферного заповідника;
  6. Запровадження механізмів збереження та сталого використання високогірних лук Українських Карпат;
  7. Створення українсько-румунського біосферного заповідника в Марамороських горах.

Остання зміна сторінки: 21-01-2015 11:55