![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Відділ прикордонної служби ,,Ділове” очолив майор Штрімайтіс Станіслав Вікторович, відділ прикордонної служби ,,Богдан” – старший лейтенант Пуляк Олег Йосипович, прикордонний пост ,,В. Бичків” відділу прикордонної служби ,,Солотвино” – майор Марченко Сергій Васильович. Вказані відділи належать до Мукачівського прикордонного загону.
Новопризначені керівники виконуватимуть завдання щодо забезпечення недоторканності кордону, запобігання злочинам та адміністративним правопорушенням, пов'язаними з протиправною діяльністю на кордоні.
Остання зміна сторінки: 20-01-2015 15:05