Понад 122 мільйони гривень єдиного внеску сягнули надходження до Держказначейства Рахівщини

1382867270_660x370Протягом 2014 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування області перерахували до бюджету понад 122,4  млн. грн.

Заплановані надходження з єдиного внеску  на січень –грудень    виконані на 105,3 %, додатково надійшло 6,7 млн. грн. У  грудні  страхувальниками сплачено  10,4 млн. грн.

Надходження єдиного внеску продовжують перевищувати минулорічні показники. Так порівняно з відповідним періодом минулого року цьогорічна сума надходжень зросла на на 106,4 відсотки або  7,3 мільйонів гривень.

Загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, на випадок безробіття, нещасних випадків чи  професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення. Тому своєчасна сплата ЄСВ – це не лише обов’язок перед державою, але і захищені соціальні гарантії для кожного.

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 16-01-2015 10:39