Піротехніки ліквідували льодовий затор на річці Апшиця

Недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та безпека громадян – першочергове завдання служб цивільного захисту та місцевих органів влади. З метою недопущення руйнування моста в селі Верхнє Водяне у Рахівській райдержадміністрації на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, 12 січня розглянули питання проведення вибухових робіт для ліквідації льодового затору на річці Апшиця.

IMG_4716За інформацією начальника райвідділу управління ДСНС України у Закарпатській області Олександра Тушера, 11 січня о 14:25 до служби цивільного захисту надійшло повідомлення про утворення льодового затору під мостом в селі Верхнє Водяне (присілок Ріка), який виник у зв’язку із погіршенням погодних умов. Довжина затору нище моста – 500 м., вище – 2000 м. Внаслідок надзвичайної події, виникла загроза руйнування транспортного малого моста та втрати транспортного сполучення з 25-ти дворогосподарствами.

За результатами комісійного розгляду, районному управлінню ДСНС України в Закарпатській області рекомендували невідкладно залучити Закарпатський аварійно-рятувальний загін спеціального призначення на виконання вибухових робіт.

На усунення льодового затору направили піротехнічний загін, який ліквідував загрозу протягом доби.

Остання зміна сторінки: 14-01-2015 13:34