Василь Губаль підсумував 100 днів на посаді: "Хотілося б зробити більше!"

1412291203Голова Закарпатської ОДА з метою підвести підсумки та відповісти на найактуальніші питання про життя області, запросив на зустріч представників ЗМІ. Нагодою стало те, що 25 грудня - сто днів як Василь Губаль на посаді керівника області. На відвертій зустрічі із представниками провідних медіа краю Василь Іванович констатував: хотілося б за цей час зробити значно більше, ніж виконав.
"Дуже хотілося б, аби всі старти, всі починання, які ми маємо, уже зараз приносили результати і люди відчували, що ми працюємо для них. Я визнаю: поки що не вдалося налаштувати частину команди, з якою я маю справи в області, на поліпшення життя краян. Маю надію, що на початку 2015-го року вдасться нарешті завершити формування команди і ті кадрові рішення, які маємо наміри втілити, довести до логічного завершення. Також ідеться і про "доукомплектацію" керівництва РДА – заступників голів. Ми маємо шалений опір саме через кадрову політику – опір від представників попередньої влади. Прикро, що певні сили починають "реанімуватися" і мають наміри дестабілізувати роботу влади та загалом області. Не хочу переходити на особистості, скажу лише, що це відчутно і в районах, і в облдержадміністрації" – сказав Василь Губаль.
У відвертому спілкуванні з журналістами він розповів про причини появи в окремих ЗМІ, скажімо так, особливих публікацій – дискредитаційного характеру. "Я думаю, що вам відомі механізми появи таких матеріалів. Тут має значення одна спільна тенденція. Щойно ми вдаємося до жорстких кроків – кадрових чи таких, які ламають певні "схеми", отримуємо в деяких, відомих вам, ЗМІ дещо дивні матеріали. До прикладу – варто мені було не допустити в Хусті розподілу землі за наробленою певними особами схемою і повернути громаді тридцять гектарів – мене називають "дилетантом у земельних питаннях". Та я готовий, щоби мене називали хоч як, якщо я дію на користь людям!" – зазначає керівник області.
Голова ОДА акцентує: "Я дію в правовому полі. І хочу працювати прозоро і відверто та налаштовую на це свою команду. Звісно, не все вдається. Звичайно, є багато питань і до мене, і до керівників на місцях. Але в своїй роботі я стараюся діяти саме для людей. І так, аби жителі краю відчули – у мене є одне бажання: працювати для Закарпаття".
"Я вже чимало разів говорив, що вважаю себе твердим патріотом Закарпаття – звісно, українського Закарпаття. І жодне крісло для мене неважливе, важливий - край" – сказав Василь Губаль.
Відтак керівник краю розповів журналістам про основні проекти, котрі планує реалізувати в області – це програма енергоощадження, яка передбачає і переведення бюджетних закладів на альтернативне опалення, нові стратегії щодо відходів та у лісовій галузі, зміни підходів у галузях освіти та охорони здоров'я тощо.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 29-12-2014 13:39