У дитячому садочку в Рахові відкрили нову групу

18 грудня напередодні свята Миколая Чудотворця, у дошкільному навчальному закладі № 2 м. Рахів відбулося урочисте відкриття нової групи.

За кошти міського бюджету та меценатів, зроблено ремонт на другому поверсі будівлі, придбано всі необхідні меблі, дитячі ліжка, м’який інвентар, іграшки та все необхідне для обладнання сучасної ігрової кімнати, спальні та вбиральні. Для дітей створені максимально комфортні умови для їхнього всебічного розвитку.

На урочистості з нагоди свята - відкриття нової групи, завітали батьки та гості. Керівники районних адміністрації та ради Віктор Медвідь і Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин, теж привітали присутніх з приємною подією.

Не обійшлося цього дня і без подарунків, зокрема, районні керівники вручили закладові іграшки, а дітям – солодощі.

- Як вихованець цього садочка, хочу подякувати всім, хто долучився до реалізації проекту. Гадаю, наша спільна мета в тому, щоб діти зростали в комфортних та сучасних умовах, а ми - представники влади, докладемо всіх зусиль, щоб такі чудові кімнати отримали дітки в усіх дошкільних закладах району, - звернувся до присутніх Віктор Медвідь.

Вихованці садочку подарували присутнім свої виступи та посмішки.

Остання зміна сторінки: 18-12-2014 19:00