Керівники області та району зустрілись із педагогами села Богдан

12 листопада очільник району Віктор Медвідь спільно з керівниками області Василем Губалем та Володимиром Чубірком провели робочу нараду із педагогічним колективом Богданської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Участь у розмові взяли також директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Михайло Мотильчак та начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Оксана Севч.

Така зустріч була необхідною, зважаючи на доволі напружену ситуацію, яка склалась у тамтешньому колективі, звернення до керівництва райдержадміністрації та повідомлення через районну газету про можливе блокування роботи закладу.

Посадовці, вислухавши сторони, запрошені до розмови, порадили директору школи поступитись, якщо колектив не бажає працювати під її керівництвом та не зводити навчальний процес до з’ясування стосунків.

Василь Губаль наголосив, що у освітянській галузі зараз потрібні реформи: на його думку, проводити кадрові зміни там слід лише в узгодженні з громадою – а хоч і чимось подібним на вибори директора сільської школи.

Віктор Медвідь зазначив, що докладе всіх зусиль до якнайскорішого врегулювання ситуації та вважає недопустимим зрив навчального процесу, адже через міжосібні дрібні конфлікти не повинні постраждати учні.

Остання зміна сторінки: 13-11-2014 13:29