До відома населення району

20140Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження.

Так, згідно з постановою від 1 жовтня 2014 року № 491, Кабінет Міністрів України відшкодовуватиме частину тіла кредиту, наданого Ощадбанком, на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

Відшкодування проводитиметься одноразово кожному позичальнику - фізичній особі в розмірі 20% суми кредиту, залученого ним за одним кредитним договором на придбання котла, але не більш як 5000 грн. за кожним кредитним договором.

Відшкодовувати такі суми будуть шляхом перерахування Ощадбанком коштів на поточні рахунки позичальників, які відкриті у цьому ж банку. Ощадбанк перераховуватиме кошти щомісячно Держенергоефективності на підставі зведених реєстрів позичальників, які мають право на відшкодування.

Коментована постанова набрала чинності з дня офіційного опублікування – 9 жовтня 2014 року (опубліковано: "Урядовий кур’єр" від 09.10.2014 року № 186).

Документи, необхідні для одержання кредиту:
- заявка на одержання кредиту (заповнюється в банку)
- паспорт громадянина України (та ксерокопія)

- документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців
- правовстановлюючий документ на нерухоме майно, яке перебуває у власності позичальника або членів його сім’ї за умови документального підтвердження, що власник нерухомого майна є членом сім’ї позичальника (та ксерокопія)
- рахунок-фактура на обраний котел
- інші документи (після консультації в банку).

Умови кредитування:
- цільове призначення: придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу)

- валюта кредиту: гривня
- строк кредитування: до 3 років
- процентна ставка: 25% річних на залишок суми
- максимальний розмір кредиту: 30 000 грн.
- мінімальний початковий внесок: 10% від вартості котла
- мінімальна сума кредиту: 1000 грн.
- разова комісія банку за надання кредиту: 3% від суми кредиту
- забезпечення кредиту: пеня, яка є неустойкою, та (за необхідності) порука чоловіка/дружини/батьків/дітей.

Інформацію підготовлено на підставі джерел:

Остання зміна сторінки: 13-11-2014 15:44