Цьогоріч працівники культури відзначили своє професійне свято – День працівників культури та майстрів народного мистецтва – 9 листопада.

З такої нагоди сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулись урочистості. На свято до працівників культурної сфери району завітали т.в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Медвідь, в.п. голови районної ради Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин та ще багато гостей.

IMG_3946Розпочали урочистості із привітання молодшої групи драматичного гуртка Районного будинку культури ,,Петрушки”, під керівництвом Антоніни Пилип’юк.

Керівники району відзначили кращих працівників культури і аматорів народного мистецтва Рахівського району спільними грамотами райдержадміністрації та райради, а також вручили їм подарунки. Зокрема нагородили майстра народної творчості Миколу Кокіша, директора Костилівського сільського будинку культури Софію Даниш, за активну матеріальну підтримку закладів культури відзначили директора ТзОВ ,,ВГСМ” Ірину Мацепуру.

Теплі слова подяки звучали і від міського голови Ярослава Думина.

Начальник відділу культури Володимир Шепета також привітав своїх колег зі святом. Він зазначив, що хоча цей рік і був важким, однак пройшов не менш плідно ніж попередні.

Гарний настрій учасникам заходу створили юні артисти району, які підготували святковий концерт.

Остання зміна сторінки: 11-11-2014 18:33