Держлісгоспам доручено надати пропозиції щодо порядку відпуску паливних дров за пільговими цінами

10 листопада при т.в.о. голови райдержадміністрації Віктору Медвідю відбулася нарада про забезпечення паливними дровами пільгової категорії населення.

Участь в нараді взяли заступник голови РДА Віктор Турок, керівники лісгоспів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ соціального спрямування.

- Ми повинні чітко визначити, які верстви населення потребують забезпечення дровами на пільгових умовах, - зазначив керівник району.

За результатами наради держлісгоспам доручено надати пропозиції щодо порядку відпуску паливних дров за пільговими цінами та вивчити питання доцільності та можливості створення паливних складів. Рахівському та Ясінянському територіальним центрам соціального обслуговування, доручено до 21 листопада опрацювати списки одиноких громадян на предмет призначення субсидій для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива.

Остання зміна сторінки: 11-11-2014 13:44