![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Т. в. о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь спільно з начальником відділу культури райдержадміністрації Володимиром Шепетою минулого тижня обстежили приміщення Районного будинку культури та Рахівської дитячої школи мистецтв.
На даний час розпочато роботу з капітального ремонту частини першого поверху Районного будинку культури з влаштуванням виставкового сектору. Проведення робіт планується завершити до кінця 2014 року. Також планується відремонтувати фасад Будинку культури з улаштуванням водовідведення.
Оглянувши Рахівську дитячу школу мистецтв, голова РДА доручив виготовити проектно-кошторисну документацію, щоб в 2015 році провести роботи з каналізування і водовідведення, а також зробити капітальний ремонт внутрішніх приміщень школи.
- Наше майбутнє і майбутнє нашої країни залежить від дітей. І тому ми повинні розуміти відповідальність за талановиту молодь і забезпечити належні умови для її розвитку, - зазначив т. в. о. голови РДА Віктор Медвідь.
Остання зміна сторінки: 11-11-2014 13:35