Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

bfc7bПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Тож нехай не полишає вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань.

Нехай це свято подарує душевну злагоду, натхнення у роботі. Бажаємо вам міцного здоров’я, душевного тепла, енергії та весни у серці.

З повагою,

т. в. о. голови Рахівської районної державної адміністрації          Віктор Медвідь

в. п. голови Рахівської районної ради                                         Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 07-11-2014 17:31