Віктор Медвідь здійснив робочу поїздку до селища Ясіня

6 листопада т. в. о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь здійснив робочу поїздку до селища Ясіня. Спільно із заступником голови РДА Віктором Туроком, селищним головою Едуардом Зелінським та директором ДП ,,Ясінянське ЛМГ” керівник району на прохання жителів селища, які напередодні звернулися до Віктора Васильовича щодо сприяння ліквідації наслідків зливи, здійснив виїзд до дворогосподарств по вул. Київська.

Вже на місці обговорили механізми залучення коштів та засобів для виконання робіт з розчистки потічка, здійснення берегоукріплення та будівництва містка. Наразі, ДП „Ясінянським лісомисливським господарством” проведено роботи з поглиблення та регуляції русла потічка. За сприяння очільника району Віктора Медвідя, ними розпочато будівництво берегоукріплення та конструювання містка через потічок.

Нагадаємо, що 6 липня в смт. Ясіня, внаслідок інтенсивних дощів із непомірно великою кількістю граду, внаслідок розливу місцевого потічка по вулицях Київській та І.Франка було підтоплено близько 27 будинків та дворогосподарств.

Голова селища звернувся до голови РДА з проханням посприяти в проведенні робіт з берегоукріплення на кількох ділянках потічка в урочищі Стебний, оскільки у зв’язку із руйнуванням берегів може виникнути аварійна ситуація. Ще одним актуальним питанням є повернення шкільного автобусу на рейс до вищезазначеного урочища, оскільки школярі змушені щодня долати кілька кілометрів до школи. Оскільки зайшла мова про школярів, то не можна не згадати про будівництво школи мистецтв, на яку знетерпінням чекають діти. Голова РДА доручив відповідальним керівникам розглянути дані питання та негайно надати пропозиції щодо їх вирішення.

Ще одне актуальне та болісне питання для селища – опалення в Ясінянській ЗОШ № 2. Вже кілька років залишається невирішеним питання щодо заміни тепломережі, яка на даний час функціонує тільки частково, забезпечуючи теплом 50 % класних приміщень школи. Наразі, голова РДА доручив розглянути можливість здійснення робіт щодо заміни тепломережі та запропонував розглянути можливість переходу з опалення вуглем на дрова, оскільки опалення дровами може бути більш зручним та заощадливим.

Всі питання, які висловили громадяни та керівник селища знаходяться на особистому контролі очільника району.

Остання зміна сторінки: 07-11-2014 17:27