Понад мільйон гривень військового збору від рахівчан

l-HY2V1HWPMЗа серпень- жовтень поточного року 220 юридичних осіб - платників податків, що перебувають на обліку в податковій інспекції  Рахівського району, перерахували до Державного бюджету України 1017,5 тис грн військового збору. Крім того,понад 44 тис. грн. військового збору надійшло від платників податків фізичних осіб – підприємців.

Кошти військового збору, які надходять до бюджету від жителів Рахівщини, підсилюють обороноздатність нашої країни та підтримують біженців із зони АТО.

Нагадуємо, військовий збір було впроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка збору складає 1,5% від об’єкта оподаткування.Об”єктом обкладення військовим збором є доходи фізосіб без вирахування сум податку на доходи, єдиного внеску, страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду загальнообов”язкового державного пенсійного страхування, а також сум податкової соціальної пільги. Під об”єктом  обкладення цим збором слід розуміти дохід у зв»язку з відносинами трудового найму на підставі трудових та цивільно-правових договорів.Суми доходів,нараховані 03.08.2014р. і пізніше за періоди до цієї дати, підлягають обкладенню військовим збором на загальних підставах.

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 06-11-2014 18:19