![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!
На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
Ми шануємо вашу працю, сподіваємося на ваше розуміння і підтримку в перетворенні України в одну з провідних держав світу.
У день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.
З повагою,
т. в. о. голови Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь
в. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка
Остання зміна сторінки: 04-11-2014 12:23