Шановні працівники соціальної сфери району!

1356688625_buket.229Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань — державна підтримка і соціальний захист громадян. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені  верстви населення, діти-сироти — це ті люди, які щодня потребують вашої уваги,  підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Сердечно бажаємо успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди! Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації          Віктор Медвідь

в. п. голови Рахівської районної ради                                    Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 31-10-2014 16:44