![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
На ваші плечі покладене одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань — державна підтримка і соціальний захист громадян. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти — це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.
Сердечно бажаємо успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди! Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.
З повагою,
т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь
в. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка
Остання зміна сторінки: 31-10-2014 16:44