Район готується до зими

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації відбулося сьогодні, 15 жовтня.

На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема про хід виконання заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з падінням дерев. Щоб попередити виникнення таких ситуацій, вирішили провести комісійне обстеження аварійно-небезпечних дерев вздовж дороги державного значення.

В. о. завідувача сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Галина Вознюк, доповіла присутнім про стан забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період 2014-2015. Станом на 15 жовтня, всі установи та організації району забезпечено паливом на 99 %. Комісія запропонувала відповідному сектору надалі проводити роботу щодо моніторингу та забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період.

Щодо накопичення необхідного обсягу протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів для забезпечення утримання автомобільних доріг державного значення, начальник філії ,,Рахівська ДЕД” Орест Спічкей, висловив прохання щодо сприяння забезпеченню необхідними матеріалами, оскільки на даний час Рахівська ДЕД забезпечена тільки на 40 %.

Голова РДА Ірина Вербіцька, довела до відома членів комісії інформацію про те, що до голови ОДА надіслано звернення щодо сприяння Рахівському району у забезпеченні протиожеледними та паливно-мастильними матеріалами для забезпечення утримання доріг в зимовий період.

Наступне питання порядку денного, стосувалося організації на території району командно-штабного навчання медичної служби цивільної оборони та служби медицини катастроф в Рахівському районі. Проведення навчання заплановане на 16 жовтня 2014 року. Під час навчань будуть відпрацьовані питання про заходи щодо медико-санітарного забезпечення наслідків терористичного акту.

Також, комісією було затверджено план заходів щодо забезпечення на території Рахівського району безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення, дорожньої інфраструктури, стабільної роботи державних установ, закладів освіти та охорони здоров’я в осінньо-зимовий період.

Остання зміна сторінки: 15-10-2014 17:29