Якими бути канікулам у закарпатських школярів – вирішують місцева влада і колективи

410151723Влада на місцях і колективи самих навчально-виховних закладів вирішують, як організувати навчальний процес, зокрема і стосовно канікул – на цьому наголосив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль у середу, 15 жовтня, на прес-конференції.
«Закиди, буцім обласна влада зняла з себе це питання – неправдиві. Ми опікуємося (адже тема організації навчального процесу важлива у контексті потреби економити енергії), але пішли демократичним шляхом. Влада і колективи закладів самі вирішують – як їм працювати. І, до слова, почали це робити більше місяця тому» – сказав Василь Губаль. Він навів приклад шкіл Хустщини, де громада вирішила у січні влаштувати канікули терміном у місяць, з метою і тепло зекономити, і дати учням відпочити.
Загалом коментуючи питання, пов’язані з наближенням опалювального сезону, керівник області констатував: наразі збоїв у містах і районах Закарпаття із підготовкою до зими немає. Процес триває з такими акцентами: по-перше, доведені ліміти газу, які область (і установи та заклади за галузями) не мають перевищити; по-друге, активізується робота з енергозаміщення – переходу на альтернативні газовим системи опалення. Обласна влада готує на розгляд сесії Закарпатської облради програму енергоощадності. Василь Губаль підсумував: «Так, житимемо в умовах економії, й маємо багато й ефективно попрацювати з енергозаміщення. Але запевню: зиму Закарпаття зустрічатиме готовим».

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 16-10-2014 15:12