70 років пройшло з дня визволення Рахова

У ці дні, коли міста і села України одне за одним урочисто відзначають 70-річчя визволення територій від нацистів, прийшла ця світла дата і до Рахова.

В рамках відзначення в області визволення Закарпаття від німецько-фашистських загарбників, в день Покрови Пресвятої Богородиці, відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці визволення міста Рахів.

IMG_3740У заходах з нагоди визволення прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок, в. п. голови районної ради Михайло Фірка, голова міської ради Ярослав Думин, ветерани, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та служб району.

Розпочались заходи урочистим покладанням квітів до могили Герою Радянського Союзу Олексі Борканюку та пам'ятникам Воїнам-добровольцям.

З 70-ю річницею визволення Рахова, ветеранів привітали міський голова Ярослав Думин, який власне і відкрив захід, заступник голови державної адміністрації Віктор Турок та голова первинної організації ветеранів м. Рахів Олексій IMG_3753Калько.

- Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час. І нажаль Україна знову змушена переживати важкі події війни, яка зараз проходить на сході України. Тому, пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні, - з такими словами вдячності звернувся до визволителів Віктор Турок.

Остання зміна сторінки: 14-10-2014 17:27