Очільниця району зустрілася із прикордонниками

Зустріч очільниці району Ірини Вербіцької та в. п. голови районної ради Михайла Фірки з військовими прикордонного відділу «Ділове» відбулась сьогодні, 14 жовтня.

П’ятеро прикордонників повернулися додому на початку вересня, після успішно виконаного завдання із захисту державного кордону на сході України. Як і всі бійці, потрапили під ротацію.

IMG_3721Голова райдержадміністрації висловила вдячність бійцям за виняткову сміливість та захист нашої країни на передовій. За сумлінне виконання свого військового обов’язку – охорону державного кордону Ірина Вербіцька та Михайло Фірка вручили військовим почесні грамоти та грошові премії.

Також Ірина Бийлівна запевнила, що керівництво району сприятиме вирішенню всіх проблем, з якими будуть звертатися військові.

Остання зміна сторінки: 14-10-2014 16:33