![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Зустріч очільниці району Ірини Вербіцької та в. п. голови районної ради Михайла Фірки з військовими прикордонного відділу «Ділове» відбулась сьогодні, 14 жовтня.
П’ятеро прикордонників повернулися додому на початку вересня, після успішно виконаного завдання із захисту державного кордону на сході України. Як і всі бійці, потрапили під ротацію.
Голова райдержадміністрації висловила вдячність бійцям за виняткову сміливість та захист нашої країни на передовій. За сумлінне виконання свого військового обов’язку – охорону державного кордону Ірина Вербіцька та Михайло Фірка вручили військовим почесні грамоти та грошові премії.
Також Ірина Бийлівна запевнила, що керівництво району сприятиме вирішенню всіх проблем, з якими будуть звертатися військові.
Остання зміна сторінки: 14-10-2014 16:33