Василь Губаль вважає, що голови РДА, які не виправдали очікувань громади, мають піти з посад

img_5787У середу, 8 жовтня, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль на прес-конференції, відповідаючи на питання про те, чи усі голови РДА в краї позбудуться посад, а їхні місця займуть нові люди, сказав, що дійсно вважає: ті керівники, які не виправдали очікувань громади, мають піти.
"Ставимо питання: що вони зробили з того, чого вимагає громада, чого вимагав майдан? Не зроблено те, чого очікують люди" – наголосив Василь Губаль.
Він закцентував: до влади в області, у тому числі на місцях, має прийти команда, яка здатні до реформ, люди, які відповідають вимогам нинішнього дня. "Ми пропонуємо закарпатській громаді реформи, й кадрові рішення будуть обумовлені саме цими завданнями" – сказав керівник області, додавши: "Усім, хто буде замінений на посаді, запропонуємо роботу. Будемо спілкуватися. Я не бачу в цих людях опонентів і ворогів".
Водночас Василь Губаль не приховує, що має до певних керівників в районах претензії – передовсім, через те, що не було принципових рішень, у тому числі і кадрових, і люди, відомі негативом, не були звільнені на місцях. Також він дорікнув стосовно пасивності РДА у справі організації Центрів надання адміністративних послуг. Попри звітування, що процес в області майже завершений, у Перечинському і Ужгородському районах ця справа провалена. "Так, з-поміж іншого, я ставлю головам цих РДА і це питання" – сказав Василь Губаль.
Загалом він підтвердив той факт, що на посади голів адміністрацій у районах є нові кандидатури, й коментуючи кадрове питання, наголосив, маючи за приклад Василя Скрипа, нового очільника медичної галузі: "Важливо, аби керівника сприймала громада". Голова області додав: кожен керівник повинен мати команду, аби ефективно працювати. "Ми втілюватимемо в області реформи, і беручи до роботи людей, обиратимемо їх за тим, наскільки вони до цього готові".

Прес-служба Закарпатської ОДА

Остання зміна сторінки: 09-10-2014 09:42