![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
06 жовтня, при голові райдержадміністрації Ірині Вербіцькій відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району щодо сприяння у вирішенні окремих питань при зверненні членів сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО.
Під час наради Ірина Бийлівна запропонувала уточнити список військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО та зауважила, що у значної кількості сімей військовослужбовців, особливо тих, що проживають у сільській місцевості, є багато проблем матеріально-побутового та соціально-психологічного характеру. Особливу увагу необхідно звернути на сім’ї військовослужбовців, у яких жінки перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, по догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку, на сім’ї, які мають на вихованні та утриманні дітей-інвалідів, інших непрацездатних членів родини. Необхідно сприяти їхньому забезпеченню паливними дровами, оскільки не за горами зима, а також розглянути питання виділення матеріальної допомоги.
Остання зміна сторінки: 07-10-2014 17:21