Урочистості до Дня працівника освіти відбулися на Рахівщині

3 жовтня у сесійній залі Рахівської районної ради відбулися урочистості до Дня працівника освіти.

Участь у заході взяли педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, працівники органів управління освітою, керівники навчальних закладів, ветерани педагогічної праці та керівники райдержадміністрації, районної і міської рад.

Освітян привітали начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Оксана Севч, в.п, голови районної ради Михайло Фірка та голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька, яка зазначила, що освічені люди, кваліфіковані кадри є основним багатством і перспективою держави. Сумлінна, невтомна праця вчителя на ниві виховання нових поколінь – це цінний внесок у розбудову могутньої, вільної, заможної України, у якій всі ми прагнемо жити й працювати в мирі.

Під час урочистостей, за сумлінну і творчу працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти Маряну Никоряк, Ганну Яремчук, Руслану Яковецьку, Світлану Греблич, Василину Ветухову нагороджено спільними грамотами Рахівської районної державної адміністрації та Рахівської районної ради.

Остання зміна сторінки: 03-10-2014 14:06