![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
У День працівників освіти кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Дякуємо Вам за мудрість і жертовність освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної і духовно багатої України.
Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної енергії!
З повагою,
Голова Рахівської районної державної адміністрації Ірина Вербіцька
В. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка
Остання зміна сторінки: 03-10-2014 17:54