Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

skidom196У День працівників освіти кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Дякуємо Вам за мудрість і жертовність освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної і духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної енергії!

З повагою,

Голова Рахівської районної державної адміністрації           Ірина Вербіцька

В. п. голови Рахівської районної ради                                  Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 03-10-2014 17:54