Мова йшла про виконану роботу за півроку

Минулої п’ятниці, 26 вересня відбулася районна колегія, під головуванням керівника райдержадміністрації Ірини Вербіцької. Мова йшла про виконану роботу за півроку.

Зокрема, про підсумки економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2014 року розповіла заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Галина Долженко.

Як зазначила Галина Долженко, за підсумками комплексної оцінки соціально-економічного розвитку районів і міст області у січні-червні 2014 року Рахівський район займає 10 місце за усіма напрямами (з урахуванням міст обласного підпорядкування) та 8 місце (без урахування міст обласного підпорядкування). За відповідний період 2013 року район займав відповідно 8 та 6 місця. В порівнянні до відповідного періоду минулого року спостерігається зростання реалізації промислової продукції у деревообробній (на 12,4 %), меблевій (на 15,5 %) та добувній (на 6%) галузях промисловості.

Зменшення обсягів в порівнянні до відповідного періоду минулого року допущено у легкій (60,4%) та харчовій (на 3,6%) галузях. Реалізовано промислової продукції на суму 10750,3 тис. гривень, що становить 106,5 % до попереднього місяця, У пріоритетній лісовій галузі району у першому півріччі цього року по лісорубним квиткам відпущено 221,4 тис. м3, в т.ч. 119,2 тис. м3 – по рубкам головного користування та 102,2 тис. м3 – рубки пов’язані з веденням лісового господарства. Для порівняння: у відповідному періоді 2013 р. по лісорубним квиткам було відпущено 213,9 тис. м3, в тому числі – головне користування 118,9 тис. м3, РПзВЛГ – 95,0 тис. м3.

За статистичними даними, середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників району у січні - червні 2014 р. склала 2739 грн., що більше від середнього рівня по області (2584 грн.) на 6,0 %. В порівнянні до відповідного періоду 2013 року (2621 грн.) її розмір збільшився на 4,5 %. Створено 552 нових робочих місця, що становить 60 % до річного завдання (920 робочих місць). Із 552 новостворених робочих місць 475 створено фізичними особами, які використовують найману працю та 77 осіб зареєструвалися як суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи

Друге питання порядку денного - про стан готовності підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період.

Підготовка господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років проводиться відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації.

Щодо міської котельні, нормативний запас палива на міській котельні, яка забезпечує централізованим теплопостачанням м. Рахів, фактично на 10 вересня 2014 року на забезпечено 69 % від необхідного нормативного запасу палива на опалювальний період. Проводяться роботи по підготовці до зимового періоду 2014-2015 років на об’єктах соціальної сфери. У всіх бюджетних установах та організаціях району було проведено ревізію та діагностику систем опалення та проведено пробні запуски, повідомив начальник сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва.

Про заходи щодо запобігання пожеж у житловому секторі району доповів Олександр Тушер, начальник Рахівського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області. Мова йшла про створення додаткового резервуару для забору води. Також, голови населених пунктів звернули увагу рятувальної служби на необхідності зрізання небезпечних дерев поблизу центральної дороги.

Поговорили також про роботу стаціонарних відділень медичних закладів району.

В 2014 році згідно наказу ВОЗ РДА № 218-0 від 31.12.2013р. ,,Щодо оптимізації мережі закладів охорони здоров’я району”, було скорочено по лікувальних закладах району всього - 57 стаціонарних ліжок, з них в районній лікарні – 30 ліжок, в дільничних лікарнях – 27 ліжок.

З розрахунку на одного стаціонарного хворого видатки на медикаменти у порівнянні з відповідним періодом 2013 р. по району збільшились з 180,2 грн. до 186,1 грн., в тому числі по Рахівській РЛ з 136,6 до 184,6 грн., по туберкульозному відділенні з 1822,0 грн. до 2512,0 грн.

Володимир Симулик, висловив голові РДА Ірині Вербіцькій прохання посприяти введенню в експлуатацію акушерсько-гінекологічний корпусу.

По всіх питаннях порядку денного голова райдержадміністрації дала відповідні доручення відповідним службам та керівникам підрозділів РДА.

Остання зміна сторінки: 01-10-2014 17:46