![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Голова Закарпатської ОДА, якого сьогодні представили на сесії облради, ініціював і попросив депутатів підтримати два актуальні звернення.
Реагуючи на проблеми, що їх відчувають закарпатські військові, Василь Губаль вважає за доцільне негайно звернутися до Міноборони з вимогою подбати про забезпечення нашої 128-ї бригади. До слова, і військовому комісару Іванові Васильцюну наказано знайти для цього резерви. По-друге, керівник області вважає задоцільне звернутися до Державної прикордонної служби з вимогою провести ротацію закарпатських прикордонників, котра мала б відбутися раніше, але досі не пройшла – щоби наші вояки, які місяцями на передовім, могли відпочити. Ці ініціативи підтримав голова обласної ради Іван Балога та обласні депутати. Звернення закарпатської влади у центральні структури відправлять якнайшвидше.
Прес-служба Закарпатської ОДА
Остання зміна сторінки: 01-10-2014 10:41