ЗВЕРНЕННЯ військового комісара Рахівського районного військового комісаріату

top-photoРахівський районний військовий комісаріат здійснює набір військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, з метою комплектування загонів оборони для виконання завдань в разі відкритої агресії виключно на території Рахівського району.

До основних завдань загонів оборони належатимуть охорона будівель, важливих об’єктів, комунікацій, підтримання безпеки та правопорядку на території району.

Призначений та сформований особовий склад загонів оборони призиватиметься на військову службу з отриманням статусу військовослужбовців ЗСУ з поширенням на них всіх прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановлені чинним законодавством.

Всім патріотично налаштованим громадянам, для запису в загони оборони звертатись в сільські (селищні) ради району за місцем проживання та в Рахівський РВК (м. Рахів, вул. Миру, 88, тел. 2-12-52; 067-107-68-06).

Військовий комісар Рахівського районного

військового комісаріату, підполковник  А. ГОМАН