![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.
Лісові насадження – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки і основа економічної стабільності.
Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й кожного жителя нашого краю. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.
Дякуємо Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і добра. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних рахів’ян.
З повагою,
Голова Рахівської районної державної адміністрації Ірина Вербіцька
В. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка
Остання зміна сторінки: 21-09-2014 14:14