![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фармацевтичного працівника.
Доброю традицією є відзначення Вашого професійного свята, оскільки у суспільстві служіння людині набуває все більшої значимості та визнання. Бути фармацевтом – значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я громадян, зокрема ветеранів і пенсіонерів, дітей та інвалідів. Це найважливіше соціальне завдання і, як кажуть у народі, – свята місія від Бога.
Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту Вам і Вашим родинам!
З повагою,
Голова Рахівської районної державної адміністрації Ірина Вербіцька
В. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка
Остання зміна сторінки: 19-09-2014 17:49