На Закарпатті впроваджують механізми з протидії торгівлі людьми

18 вересня в приміщенні Рахівської РДА відбулося засідання круглого столу із впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми. Участь в заході взяв заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок.

- В Закарпатській області реалізується проект ,,Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області” за підтримки Міжнародної організації з міграції, - зазначила голова Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) ,,Веста” Інна Сабадош, - Проект здійснюється нашою організацією у партнерстві з Департаментом праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА. Метою проекту є впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області.

На думку організаторів заходу, Проект підсилить спроможність державних установ, органів внутрішніх справ та неурядових організацій регіону у сфері виявлення, ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, сприятиме їх якісній реабілітації, що створить умови для реалізації прав постраждалих від торгівлі людьми.

Довідково. Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. За оцінками Представництва МОМ в Україні, понад 120 тисяч українців постраждали від різних форм торгівлі за кордоном з 1991 по 2012 рр.; не існує достовірних оцінок щодо того, скільки осіб постраждали від торгівлі людьми на території України, проте статистика МОМ свідчить про збільшення кількості подібних випадків.

Остання зміна сторінки: 19-09-2014 17:11