Рятівників Рахівщини привітали зі святом

17 вересня керівники району взяли участь в урочистих зборах з нагоди Дня рятівника.

Голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька, в. п. голови районної ради Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин та начальник Рахівського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області Олександр Тушер оглянули приміщення та спеціальну техніку, яка знаходиться у відділі.

Розпочали урочистості з вшанування хвилиною мовчання пам'ять загиблих в АТО.

Вітаючи працівників і ветеранів рятувальної служби, керівник району зазначила, що встановлення професійного свята – Дня рятівника засвідчує визнання державою і суспільством заслуг людей надзвичайно нелегкої, але водночас вкрай потрібної професії, покликанням яких стало допомагати людям в тяжку хвилину та оберігати їх від небезпечних подій.

З нагоди професійного свята кращих працівників нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Остання зміна сторінки: 18-09-2014 11:02