Виїзна колегія Головного управління Держземагентства у Закарпатській області

kolegij3_12_0912 вересня в малому залі Берегівської районної державної адміністрації відбулася виїзна колегія Головного управління Держземагентства у Закарпатській області під головуванням першого заступника начальника Головного управління Володимира Токаря.

Участь у засіданні прийняли, заступники начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Мафтей Попович та Ігор Ференц, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка, голова Берегівської районної ради Олена Шедер, начальники територіальних органів Держземагентства області, керівники державних підприємств, які входять до сфери управління Держземагентства України, зокрема ДП ЗРФ «Центр ДЗК», ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ДП «Закарпатгеодезцентр» та ДП «Укрспецзем».

На порядок денний було винесено чимало важливих питань, а саме:
1. Про підсумки діяльності Головного управління Держземагентства у Закарпатській області та його територіальних органів за перше півріччя 2014 року;
2. Про виконання затверджених планів роботи на 2014рік територіальними органами Держземагентства у Воловецькому, Мукачівському, Міжгірському, та Свалявському районах за перше півріччя 2014 року;
3. Про план-графік проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на 2014-2015 оціночний рік та виконання нормативної грошової оцінки земель населеного пункту м. Берегове;
4. Про стан ведення державного земельного кадастру;
5. Про стан організації та забезпечення реалізації державної політики з питань запобігання протидії проявам корупції у Головному управлінні Держземагентства у Закарпатській області та його територіальних органах за підсумками діяльності у першому півріччі 2014 року.

Під час засідання колегії розглядалося також питання надання земельних ділянок учасникам АТО.
Результатом роботи колегії стало прийняття рішень по кожному із зазначених питань в Головному управлінні Держземагентства області та його територіальних підрозділах на місцях.

Головне Управління Дерзжемагенства у закарпатській області

Остання зміна сторінки: 18-09-2014 09:43