![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
У п’ятницю, 12 вересня, рахів’яни передала чергову партію бронежилетів, медикаментів та продуктів харчування мобілізованим землякам, що відправляться в зону АТО.
Зібрали гроші завдяки патріотизму батькам школярів та частини місцевих підприємців, в рамках проведення благодійної акції ,,Допоможи Українській Армії”, що проводиться БФ ,,Відкрите серце Рахівщини”.
Військовослужбовці подякували всім, хто прийняв участь в організації та проведенні акції. Насамперед, висловили щиру подяку голові Рахівської РДА Ірині Вербіцькій, яка безпосередньо взяла участь в передачі спорядження та речей першої необхідності.
,,Хочу зазначити, - говорить Наталія Айб, голова БО БФ ,,Відкрите серце Рахівщини”, - що проведення цієї благодійної акцій, стало можливим завдяки патріотизму та щирому співчутті нашій Армії, мешканцями району.
Остання зміна сторінки: 15-09-2014 09:48