В Ужгороді розпочався фестиваль «Мій рідний край»

ssc_5562У четвер, 11 вересня, відбулося офіційне відкриття ХVI Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край». На церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Андрій Сербайло, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко.

Як зазначають організатори фестивалю, головною метою фестивалю «Мій рідний край» є показ життя національних меншин, розмаїття їхніх культур, побуту, відродження та збагачення духовної спадщини, традицій.
Цьогоріч участь у фестивалі беруть учасники з України, Румунії, Словаччини, Угорщини, Чорногорії, Сербії, Австрії, Швеції. На конкурс представлено більше 60-ти телевізійних та 30-ти радіопрограм.
- Події, що відбуваються на Сході України, вносять корективи у наше життя. Та коли постало питання про проведення цього фестивалю, то всі зійшлися на одній думці – цей захід потрібно провести. Представляючи свої роботи на фестивалі, кожна країна-учасниця показує, як потрібно любити свою країну, свій народ, свої традиції. Роль медіа у формуванні думки населення, у тому числі думки про свою країну – є визначальною, - наголосив Андрій Сербайло.
Під час фестивалю, окрім перегляду конкурсних робіт, також будуть проводитися майстер-класи з режисури, операторської справи тощо. Триватиме «Мій рідний край» до 13 вересня.

Прес – центр ОДА

Остання зміна сторінки: 11-09-2014 17:07