Активісти села Лазещина відвезуть в зону АТО гуманітарну допомогу

Сьогодні до голови РДА Ірини Вербіцької звернулися представники громади Лазещини Михайло та Ярослав, які займаються волонтерською роботою. До голови РДА волонтери звернулися з проханням допомогти у придбанні тепловізора, який так потрібен армії.

Вони повідомили, що наразі отримали три бронежилети та набори термобілизни для своїх односельчан, які зараз знаходяться на сході України та беруть участь в антитерористичній операції та найближчим часом особисто доправлять спеціальні засоби індивідуального захисту зовнішнього носіння, а також теплі речі та харчі військовослужбовцям на схід.

Два бронежилети закупили ,,Благодійний фонд Відкрите серце Рахівщини”, які нещодавно розпочали активну роботу та надають допомогу не тільки військовим, а й їхнім родинам, третій бронежилет – громадська організація ,,Мараморош”. За інформацією голови фонду ,,Відкрите серце Батьківщини” Наталії Айб, найближчим часом планується закупити ще десять бронежилетів.

Остання зміна сторінки: 05-09-2014 17:55