На прийомі громадян розглядали земельні спори та можливість допомогти волонтерському руху

2 вересня відбувся прийом громадян головою державної адміністрації Іриною Вербіцькою. Керівник району поспілкувалась із мешканцями, які потребували допомоги у вирішенні їх питань.

Так за час прийому звернулось  семеро жителів Рахівщини, значну частину з яких турбували питання працевлаштування.

Традиційно важливими для району залишаються питання земельних спорів, з якими прийом відвідала одна із мешканок селища Ясіня. Такі ситуації, у яких сторони спору не мають належного документального підтвердження своєї правоти, потребують участі компетентних органів та найчастіше вирішуються тільки судом. Тому заявниця отримала належну консультацію, а голова держадміністрації зі свого боку дала доручення відповідним спеціалістам детальніше розглянути спірне питання.

Депутати сільської ради одного із сіл Рахівщини поскаржились керівнику району на начебто блокування органами Держказначейства коштів, передбачених для ремонту сільської дороги. Це питання на місці було розглянуто за участі керівника районного фінансового управління. Виявилось, що затримка виникла не за органами державної влади, а через недопрацювання керівників села, адже відповідних заявок на кошти не надходило.

Один із мешканців Рахівщини звернувся до голови держадміністрації із бажанням взяти участь у волонтерській роботі по збору допомоги мобілізованим рахів’янам та іншим учасникам антитерористичної операції на сході України. Ірина Вербіцька надала заявнику інформацію про учасників волонтерського руху на Рахівщині, потреби мобілізованих її жителів та пообіцяла і далі сприяти благодійним ініціативам.

Остання зміна сторінки: 03-09-2014 16:07