В черговий раз пролунав перший дзвоник

В понеділок, 1 вересня, у всіх школах району відбулось свято Першого дзвоника. У святі Дня знань школи присілку Свидовець взяла участь голова районної державної адміністрації Ірина Вербіцька.

Очільниця району вручила директору школи сертифікат на отримання такого очікуваного комп’ютерного класу.

- Сьогодні кожна родина прагне дати своїм дітям якісну освіту, бо розуміє, що знання і духовні сили – це двері до більших можливостей, нових досягнень, самоутвердження та реалізації в житті, особливо в такий важкий для країни час. Тож хочу побажати, щоб новий навчальний рік відкрив перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, щоб учителів він надихав успіхами вихованців, а батьків – радістю за своїх дітей, - привітала присутніх Ірина Вербіцька.

Остання зміна сторінки: 02-09-2014 11:12