Ліквідовано заборгованість перед сільськогосподарськими товаровиробниками

Незважаючи на складну ситуацію, яка є зараз в державі, Кабінету Міністрів України вдалося вишукати кошти на погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік на виплату спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби, а також за продані на забій та переробку молодняк великої рогатої худоби та свиней в сумі 447 тис. 995 гривень. Дані кошти вже перераховано на особитсті рахунки громадян.

Крім цього, з обласного бюджету по Програмі розвитку та підтримки тваринництва і птахівництва в області на 2010-2015 роки профінансовано заборгованість за 2013 рік, в сумі 138,7 тис. грн. фізичним особам, за наявне поголів’я вівцематок і ярок старше одного року, а також частково відшкодовано 34,8 тис. грн. за придбану фізичною особою техніку для заготівлі кормів.

Таким чином, заборгованість перед сільськогосподарськими товаровиробниками району станом на 01.01.2014 року з державного та обласного бюджетів, ліквідована, за винятком 168 тис. грн. з державного бюджету фермерському господарству ,,Агроспол’’ с. Луг за закуплені в 2013 році племінні телиці м’ясних порід.

Остання зміна сторінки: 01-09-2014 16:59