Відбулося засідання робочої групи по розробці Стратегії адаптації до зміни клімату

28 серпня в малому залі засідань РДА відбулося засідання робочої групи по розробці Стратегії адаптації до зміни клімату для Рахівського району під назвою «LOC-CLIM-ACT: Місцеві дії щодо впливу кліматичних змін». Розробка даної стратегії стала можлива в рамках Проекту Транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна ЄІСП на 2007 – 2013 рр.

Участь у засіданні робочої групи взяли: ГО „Форза” м. Ужгород, яка є координатором проекту з української сторони, доцент Кафедри метеорології та кліматології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ольга Шевченко, яка є розробником методології оцінки вразливості клімату та координатор мережі ГО зі зміни клімату, Національний екологічний центр України Ольга Власик.

У рамках проекту LOC-CLIM-ACT: місцеві дії щодо впливу кліматичних змін в трьох партнерських країнах (Україні, Угорщині та Словаччині) проекту було проведено дослідження щодо поточного стану та сценаріїв зміни клімату.

Головною метою проекту є підвищення готовності до дій на місцевому рівні по боротьбі з надзвичайними ситуаціями в результаті впливу кліматичних змін.

Стратегію розроблятиме робоча група експертів, сформована спільним розпорядженням районної державної адміністрації та районної ради.

Остання зміна сторінки: 01-09-2014 15:57