![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Вчора відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Роботою комісії керувала голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька.
На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема, про можливість виконувати обов’язки опікуна; про доцільність припинення опіки; про позбавлення батьківських прав; про надання згоди на здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування якими мають діти; про визначення місця проживання малолітнього; про надання згоди на здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право власності яким мають діти-сироти; про позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод щодо участі батька у вільному спілкуванні з дітьми та визначення способів участі у вихованні малолітніх дітей; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування.
Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.
Додатково інформуємо про те, що інформація про сімейний стан особи, у тому числі щодо встановлення над нею опіки чи піклування, надання статусу сироти, є конфіденційною інформацією про особу і не може бути розголошена без згоди самої особи (її опікуна чи піклувальника), крім винятків, передбачених законом і інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Остання зміна сторінки: 29-08-2014 10:40