Освітяни підвели підсумки розвитку галузі на розширеному засіданні колегії

27 серпня, у дні відзначення незалежності України, в залі Районного будинку культури відбулось розширене засідання колегії управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

У роботі педагогічної колегії взяли участь міський, селищні та сільські голови, голови профспілок працівників освіти, керівники та працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району, працівники управління освіти, молоді та спорту РДА.

На колегії також були присутні голова РДА Ірина Вербіцька, перший заступник голови Володимир Айб, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Федір Стрижак.

Уже стало доброю традицією новий освітянський рік розпочинати з покладання квітів Тарасу Григоровичу Шевченку. Цю місію доручили заступнику директора з виховної роботи Рахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Олені Тимчак та вчителю образотворчого мистецтва, керівнику гуртка Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Михайлу Ворохті.

Хвилиною мовчання вшанували патріотів, полеглих у зоні АТО, героїв Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за свободу, суверенітет та територіальну цілісність України.

В. о. начальника управління Василь Писар, проінформував присутніх про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2013-2014 навчальному році та завдання на 2014-2015 навчальний рік.

Очільниця району привітала усіх учасників педагогічного форуму зі святом і побажала вагомих успіхів у благородній праці, міцного здоров’я, розумних школярів та насамперед мирного неба над головами.

Шести молодим педагогічним працівникам, які цьогоріч вливаються у педагогічну родину, голова адміністрації вручила подарункові набори.

На виконання Указу Президента України від 12.03.2008 року № 213/2008 ,,Про відзначення 70-річчя подій, пов’язаних із проголошенням Карпатської України” та доручення голови обласної державної адміністрації від 15.09.08 № 02-5/107, за значний особистий внесок у розвиток освіти, досягнення на ниві виховання підростаючого покоління, з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії Лембака Івана Михайловича, учителя математики, директора Великобичківської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 запропонували до нагородження щорічною обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

У ході роботи колегії визначено основні напрямки, за якими працюватимуть заклади освіти у новому навчальному році.

Остання зміна сторінки: 28-08-2014 14:52