ЗІР допомагає рахівчанам у безпроблемному веденні бізнесу

cropped-business-planУ 2014 році працівниками ДПІ у Рахівському районі проведено комплекс заходів з питань роз‘яснення новацій податкового та митного законодавства, що позитивно позначилось на підвищенні рівня правової культури платників податків.

В активі інформаційних комунікацій з бізнесом -  тематичні семінари, «круглі столи», пис ьмові роз‘яснення та усні консультації. Серед електронних засобів загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс Міндоходів який дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності.

«Інформаційний ресурс ЗІР, завдяки якому можна оперативно отримати потрібну інформацій щодо нормативно-правових засад з податкового чи митного законодавства зокрема та ведення бізнесу в цілому інші електронні сервіси значно спрощують роботу бізнес спільноти, про що говорить нещодавно проведене експрес-опитування.

Наразі працівниками інспекцій надається правова допомога спрямована на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні. Адже чим краще орієнтуватиметься бізнес-актив у правовому податковому та митному полі, тим кращий буде ужинок у вигляді прибутків та сплачених податків, тим меншими будуть корупційні ризики. Загалом, наші працівники відкриті для діалогу з усіх проблемних питань»- зазначив керівник ДПІ у Рахівському районі Владислав Кич.

Державна податкова інспекція

у Рахівському районі