В адміністрації відбулася зустріч з волонтерами

27 серпня голова райдержадміністрації Ірина Вербіцька та її заступники Володимир Айб і Віктор Турок зустрілися з представниками громадських організацій та волонтерами, які допомагають українським військовослужбовцям.

Участь у зустрічі взяли представники громадських організацій ,,Мараморош”, ,,Допомога армії України”, ,,Прозора Тиса”, ,,Народна Самооборона”, а також представники Рахівської районної організації Товариства Червоного Хреста України та організації роботодавців Рахівського району.

Обговорили заходи координації зусиль, налагодження максимально ефективних шляхів допомоги військовим в зоні АТО. Запропонували створити Координаційний центр та утворити робочу групу для можливості негайного реагування у разі необхідності невідкладного матеріального та технічного забезпечення армії, а також розроблення відповідного плану дій.

До відома присутніх волонтерів довели перелік речей, засобів особистої гігієни та технічних пристроїв, які потребують військовослужбовці.

Остання зміна сторінки: 27-08-2014 17:23