Обговорили ситуацію щодо мобілізації у населених пунктах району

В п’ятницю, 22 серпня виконуючий обов’язки голови РДА Володимир Айб та військовий комісар, підполковник Андрій Гоман здійснили робочі поїздки в с. Костилівка, с. Ділове, с. Біла Церква та селища Великий Бичків і Кобилецька Поляна.

Обговорили ситуацію у населених пунктах району, що склалася під час проведення третьої хвилі мобілізації. В. о. очільника району наголосив, що усі мають виконувати Указ Президента про часткову мобілізацію. Представники органів місцевого самоврядування та військовий комісар говорили про мобілізацію та призов, відповідальність за ухилення, а також про те, що робити у разі відсутності призовників на території населеного пункту.

Як розповідали голови місцевих рад та відповідальні за проведення мобілізації, особливо гостро повістки сприймають жінки та матері. Люди емоційно реагують на запрошення до військомату. Дискусії тривали довго, але продуктивно.

Учасники нарад прийшли до висновку, що слід постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення з питань мобілізаційних заходів.

Остання зміна сторінки: 25-08-2014 15:29