Працівникам РДА вручили Повістки

26 серпня у райдержадміністрації депутатському корпусу районної ради та працівникам райдержадміністрації вручили Повістки.

Працівники військового комісаріату здійснили звірку даних працівників РДА та депутатів. Військовий комісар районного військового комісаріату Андрій Гоман розповів про процедуру проходження медичної комісії, на яку держслужбовців запрошено 28 серпня.

Також обговорили ситуацію, що склалася під час проведення третьої хвилі мобілізації.

Довідково. 21 липня 2014 року Президент України П. Порошенко підписав Указ ,,Про часткову мобілізацію”, який на наступний день був затверджений Верховною Радою України. Часткова мобілізація оголошена у зв’язку з поширенням проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрацію угруповань військ на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України.

Остання зміна сторінки: 26-08-2014 16:00