Підняли Державний Прапор

У суботу, 23 серпня, на площі перед райдержадміністрацією відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 23-ї річниці незалежності України. Участь у заході взяли в. о. голови райдержадміністрації Володимир Айб, в.п. голови районної ради Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин, працівники служб, установ, організацій, силових структур, військовослужбовці та громадськість.IMG_3209 IMG_3225

Урочистості розпочали з підняття Державного прапора України. Честь підняти прапор надали першим керівникам району: Володимиру Айбу та Михайлу Фірці. Учасники поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.IMG_3238

IMG_3248

Спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок у справу забезпечення надійної охорони державного кордону під час виконання завдань із захисту батьківщини на східній ділянці державного кордону України, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високі морально-психологічні, вольові та професійні якості, самовідданість, високий патріотизм, професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України грамотами нагороджено солдатів Руслана Костирю, Євгена Коржова, Василя Рошко та Валерія Панчука.

За вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області, вагомі трудові здобутки, активну громадську діяльність та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою та Подякою Закарпатської ОДА нагороджені завідувач амбулаторії села Чорна Тиса Рахівського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Пилип та Верхньоводянський сільський голова Віталіна Гуцул.

Остання зміна сторінки: 26-08-2014 11:51