Щиро вітаємо з найбільшими національними святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

denЦі знаменні дні демократії й громадської злагоди нашого народу стали поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Від щирого серця зичимо всім щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Сили і наснаги в усіх ваших справах!

Зі Святом Вас!

В. о. голови Рахівської районної державної адміністрації            Володимир Айб

В. п. голови Рахівської районної ради                                                       Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 23-08-2014 12:02