![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Ці знаменні дні демократії й громадської злагоди нашого народу стали поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.
Від щирого серця зичимо всім щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя!
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!
Сили і наснаги в усіх ваших справах!
Зі Святом Вас!
В. о. голови Рахівської районної державної адміністрації Володимир Айб
В. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка
Остання зміна сторінки: 23-08-2014 12:02