З 1 січня 2015 року податкові накладні підлягатимуть реєстрації в ЄРПН незалежно від суми ПДВ

P809120938723З 1 січня 2015 р. при постачанні товарів/послуг база оподаткування ПДВ не може бути нижче ціни придбання, а база оподаткування при постачанні необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалась станом на початок звітного податкового періоду, протягом якого здійснюються такі операції.

разі відсутності обліку необоротних активів база оподаткування обчислюється виходячи із звичайної ціни.

Зазначені норми не стосуються товарів (послуг), ціни на які підлягають державному регулюванню, а також газу, що постачається для потреб населення.

Також з 1 січня наступного року обов’язковій реєстрації як платника ПДВ підлягатимуть особи, у яких загальна сума оподатковуваних операцій перевищує 1,0 млн. гривень (у 2014 році – 300 тис.грн.). Обмеження щодо добровільної реєстрації платником ПДВ відсутні. Достатньо лише подати заяву

Нагадаємо, що такі зміни внесені Законом України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» та набули чинності з 3 серпня 2014 року.

ДПІ в Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 22-08-2014 11:26