ДПІ у Рахівському районі нагадує громадянам про сплату земельного податку

preview3Правилам оподаткування земельних ділянок, розміру ставок податку, пільгам, а також порядку обчислення плати за землю було присвячено черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”,  який відбувся в податковій інспекції Рахівського району. З мешканцями району спілкувався перший заступник начальника ДПІ у Рахівському районі Дмитро Шишвак.

„Нараховані суми земельного податку  зазначаються в повідомленні – рішенні, яке надсилається або вручається платникам податку до 1 липня поточного року. Протягом 60-ти днів з дня отримання такого повідомлення, настає останній термін сплати. В цьому році - це 29 серпня 2014 року

Плата за землю –  законний обов’язок кожного землевласника. Відтак, фахівці Міндоходів радять не залишати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Адже за несвоєчасну сплату податку у відповідності з діючим законодавством нараховуються штрафні санкції та пені”, - зауважив посадовець.

На сьогоднішній день в ДПІ у Рахівському районі на обліку знаходиться 16 872 землевласників та землекористувачів - громадян. Загалом, за 7 місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло від цієї групи платників понад 531 тис.грн. плати за землю.

Тим, хто не отримав повідомлення про сплату земельного податку необхідно звернутися до податкової інспекції за адресою: м. Рахів , вул. Миру,34

Щодо з’ясування розрахунків звертайтеся за телефоном 2-44-58.

Пам’ятайте - неотримання повідомлення не звільняє громадян від відповідальності.

ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 21-08-2014 10:31