Рахівщина вдруге прощалася із загиблим військовослужбовцем

Сьогодні, 20 серпня, відбулось прощання із рахів’янином, солдатом-контрактником 24-ї окремої механізованої бригади (Яворів) Василем Мартинюком.

Військовослужбовець загинув 14 серпня вночі в боях під Луганськом.

З самого ранку у залі районного будинку культури небайдужі до загибелі захисника Вітчизни жителі Рахівщини, гості міста та керівництво району покладали квіти і висловлювали свій жаль родині.

Изображение 011-4 Изображение 014-3Изображение 004-2

О 14:00 на центральній площі міста зібрались сотні рахів’ян. Тут пройшла поминальна служба, свої співчуття висловили в. о. заступника командира 24-ї механізованої бригади, майор Ігор Циганко, де служив юнак, та мер міста Ярослав Думин.

- Воїн загинув смертю хоробрих заради майбутнього наших дітей, нашої держави і ми повинні завжди пам’ятати про його вчинок, - звернувся він до присутніх.

Майор, Ігор Циганко закликав об’єднати зусилля у боротьбі за незалежність країни, щоб смерті її захисників не були марними та запропонував назвати на честь військовослужбовця одну із вулиць міста.

В супроводі військового оркестру солдати пронесли трагічно загиблого героя на руках на кладовище, де й поховали з усіма військовими почестями.

Остання зміна сторінки: 20-08-2014 17:11